ARMY OF LOVERS.CZ - Články • Nenávidím Army Of Lovers!

Jméno Heslo Neodhlašovat Registrovat se Zapomenuté heslo
7. prosince 2022

ČlánkyHitkrantNenávidím Army Of Lovers!HitkrantRide The BulletHitkrantŠéf pracoval v blázinciStres ze Soudného dneIsraelismVideovaganzaSons Of LucyHitkrantLit De ParadeThe Wedding TourBest ForHaaretzNenávidím Army Of Lovers!

ARMY OF LOVERS.CZ • Články • Nenávidím Army Of Lovers!ARMY OF LOVERS.CZ • Články • Nenávidím Army Of Lovers!ARMY OF LOVERS.CZ • Články • Nenávidím Army Of Lovers!Vítejte na webu ARMY OF LOVERS.CZ, stránce věnované té nejšílenější, nejkrásnější a nejtalentovanější umělecké formaci všech dob! Ačkoliv se jako země jejich domovina uvádí často švédské království, jejich kořeny sahají mimo další evropské země hlavně do Afriky. Hitparády vzali útokem už v první polovině 90. let minulého století a už to bude nějaký ten pátek, co vydali poslední singl, nicméně, kdo jim jednou podlehne, nemůže si pomoci. Však posuďte sami...
Nenávidím Army Of Lovers! • 1992

Pro rok 1992 byla v Army Of Lovers nahrazena La Camilla Michealou Dornonville De La Cour. A jelikož se Camilina a Alexanderova verze značně liší, je určitě zajímavé přečíst si tento kratičký rozhovor, který královna Camilla poskytla časopisu POPRocky po vydání svého sólového singlu Everytime You lie.

Tanja: Až do února jste byla zpěvačkou v Army Of lovers? Proč jste skupinu opustila?

La Camilla: Já jsem skupinu neopustila! Alexander a Jean-Pierre mě bezdůvodně vykopli! Stručně řečeno každému vyprávěli, že jsem byl permanentně opilá. Což ovšem není pravda!

Tanja: Tak co bylo pravým důvodem?

La Camilla: Vždy jsem byla středobodem, každý si mě chtěl vyfotit. Vypadám prostě lépe než ti dva cukrouši. Proto hlavně Alexander strašně žárlil. Jednoho rána jsem pak měla na mobilu výpověď. Prostě tak – bez udání důvodu. A od té doby jsem nikoho z Army už neviděla.

Tanja: Je pravda, že jste v Army Of Lovers ve skztečnosti nikdy sama nezpívala?

La Camilla: Taková tvrzení jsou úplně mimo! Zcela bez pochyby nejsem nejlepší zpěvačkou na světě, ale zpívám ve všech písničkách – žádné podvádění! Nová zpěvačka De la Cour ale jen otevírá pusu na můj hlas, tedy kromě Judgment Day.

Tanja: Znala jste Michaelu De La Cour už předtím?

La Camilla: Samozřejmě, že znala. Mám ve Stockholmu vlastní modelingovou agenturu Zoo People & Models. De La Cour s ní měla do doby, než jí Army nabídli moje místo, smlouvu. Od té chvíle ji nemohu vystát. A co víc, pro mě to ani není důstojná náhražka.

Tanja: O čem je váš první singl Everytime You Lie?

La Camilla: Je to můj vzkaz Army Of lovers. Vždy mi lhali. Everytime You Lie je věnována Jeannu-Pierrovi a hlavně Alexanderovi.

ARMY OF LOVERS.CZ - La CamillaARMY OF LOVERS.CZ - Army Of LoversARMY OF LOVERS.CZ - La Camilla
Novinky a zprávyAktualizaceŽivotopisAlba a singlyVideokolekceFilmyDiskografieVideoklipyHitparádyČlánkyOceněníGalerieAbecední­ rejstříkDiskuzní fórumOdkazyAutor webuKontakt
 
Poslední zprávaLovers' Box je na cestě! • před déle než 11 měsíci Nové fotkyArmy Of Lovers • před déle než 9 měsíci DiskografieObsession • CD PRO−CD−5562Diskuzní fórumAlbums and singlessolfernus • před déle než 5 měsíci 
Poslední projektyBig Battle Of Egosdiskografiestránka
Signed On My Tattoostránka
ARMY OF LOVERS.CZ © Miki Hider 1992 - 2022
Web není podporovaný Stockholm Records, Universal Music, ani žádnou další společností. Obrázky, videa a texty písní jsou vlastnictvím svých původních majitelů. Web používá k optimalizaci obsahu soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich ukládáním na serveru nebo ve vašem počítači. [Souhlasím.]