ARMY OF LOVERS.CZ - Články • Hitkrant

Jméno Heslo Neodhlašovat Registrovat se Zapomenuté heslo
18. srpna 2022

ČlánkyHitkrantNenávidím Army Of Lovers!HitkrantRide The BulletHitkrantŠéf pracoval v blázinciStres ze Soudného dneIsraelismVideovaganzaSons Of LucyHitkrantLit De ParadeThe Wedding TourBest ForHaaretzHitkrant

ARMY OF LOVERS.CZ • Články • HitkrantARMY OF LOVERS.CZ • Články • HitkrantARMY OF LOVERS.CZ • Články • HitkrantVítejte na webu ARMY OF LOVERS.CZ, stránce věnované té nejšílenější, nejkrásnější a nejtalentovanější umělecké formaci všech dob! Ačkoliv se jako země jejich domovina uvádí často švédské království, jejich kořeny sahají mimo další evropské země hlavně do Afriky. Hitparády vzali útokem už v první polovině 90. let minulého století a už to bude nějaký ten pátek, co vydali poslední singl, nicméně, kdo jim jednou podlehne, nemůže si pomoci. Však posuďte sami...
De La Cour představuje svůj talent • 1992

Army Of Lovers, švédská skupina, která sama sebe nazývá Abbou 90. let, má nyní už konečně svou Agnethu! Je to blondýna, je sexy a co víc, vládne velmi příjemným hlasem. A její jméno? Michaela Dornonville De La Cour. Ale říkejte jí jen De La Cour, nové tlukoucí srdce armády...

ARMY OF LOVERS.CZ - Army Of Lovers

La Camilla zmizela na chvíli ze scény, ale nevadí, protože je tady De La Cour, smyslná Švédka s typicky francouzským příjmením, která si právě vybudovala kariéru přímo v Tinseltownu, v Los Angeles. Naše první otázka na Jeana-Pierra a Alexandera tak míří samozřejmě na La Camillu, kde je a kde jste objevili De La Cour?

Alexander: Abychom vysvětlili největší nedorozumění na světě, La Camilla je stále členkou kapely! Podívejte se, ještě před šesti měsíci by nikoho z nás ani nenapadlo, že Army Of Lovers budou najednou tak slavní. Co začalo jako koníček je najednou náročnou prací na plný úvazek. Jean-Pierre a já jsme byli od začátku připraveni dát pro skupinu vše ostatní stranou, ale s la Camillou to bylo jiné. Koneckonců má svou vlastní modelingovou agenturu a jednu z nejlepších diskoték ve Stockholmu - La Camilla. Jednoduše nemohla už skloubit všechno dohromady. To ale neznamená, že by opustila skupinu. Zcela určitě se bude čas od času podílet na dalších nahrávkách a klipech.

Jean-Pierre: A De La Cour byla už roky členkou široké rodiny Army Of Lovers. I jí jsme potkali na diskotéce, a před mnoha lety jsme spolu měli i několik společných přehlídek. Už dlouho jsme chtěli mít ve skupině svou Agnethu, ale jelikož žila De la Cour až doteď v Los Angeles, bylo to poněkud obtížné. Když v srpnu La Camilla naznačila, že už je to pro ni neúnosné, prozkoumali jsme během propagačního turné po Americe právě De La Cour.

De La Cour: Bylo to velmi zvláštní. Znala jsem Alexandera, Jeana-Pierra i La Camillu celé roky. Věděla jsem, že pracují na skupině, ale neměla jsem ponětí, že se věci vyvíjejí tak dobře. Když jsem slyšela jejich singl v Americe v rádiu, pomyslela jsem si: 'Počkej, tohle jsou mí kamarádi. Vezmi telefon a zeptej se jich, jestli nepotřebují další členku, haha.'

Irene Linders: Co jste dělala v Los Angeles?

De La Cour: Žije tam můj otec. A já se tam vydala před pár lety vybudovat si svou kariéru, protože tam máte mnohem víc možností. Pracovala jsem jako herečka a modelka. Ve Švédsku jsem byla i učitelkou na základní škole, kde kromě běžných předmětů mají žáci navíc ještě deset hodin hudební výchovy. Ačkoliv mě nepřijali jako učitelku hudby, dostala jsem se tam. A teď můžu všechny své talenty využít v Army Of Lovers.

Irene Linders: Jak jste přišla k takovému francouzskému příjmení?

De La Cour: Je to moje pravé jméno, víte. Můj praprapradědeček byl pravou rukou samotného Napoleona. A ten mu za jeho zásluhy udělil titul De La Cour. Mé celé jméno tak zní Michaela Dornonville De La Cour.

Alexander: Ona se snaží nechat si všechna svá rodinná tajemství pro sebe. Nechte mě to říct. Její celá rodina byla za francouzské revoluce popravena. Byli to opravdu zlí a chamtiví lidé. Skuteční přeběhlíci. De La Cour nemůže ani vystát, když si naklepáváme při snídani nožem vajíčka, haha. Připomíná jí to gilotinu a zničí jí to celý den.

Irene Linders: Jste pověstní svými kontroverzními výroky. Jaké jsou vaše nejznámější?

Jean-Pierre: Jsem velmi skromný, mám jen jednu vášeň: sebe.

Irene Linders: De La Cour, údajně jste jednou řekla: 'Chtěla jsem se stát členkou Army Of Lovers proto, že mám ráda, když se mě někdo dotýká.'

De La Cour: To jsem řekla? Né, nikdy. V soukromí se ale o mně ví, že mám ráda doteky, to ano. V Los Angeles vidí muži ženy pouze jako dekoraci.

Irene Linders: Kdybyste si mohli půjčit něco od Madonny, co by to bylo? Spodní prádlo?

Jean-Pierre: Ach, určitě ne spodní prádlo, potí se. A ona se ne vždy holí v podpaží. Viděl jsem jednu její opravdu špatnou fotku, kterou pořídili na nečekaně filmovém festivalu v Cannes. Raději bych dal něco já jí, lahvičku mého domácího levandulového extraktu. Mohla by ho používat večer, když jde spát. Pomohl by jí se zklidnit a odpočívat.

Alexander: Já bych jí půjčil sbírku desek Army Of Lovers. Byl bych zvědavý, co by mi na ně napsala.

Irene Linders: Doplňte: Jsem velmi špatný...

Jean-Pierre: Já jsem velmi špatný milenec, hahaha.

Alexander: Hej! Konečně to přiznává. Já jsem velmi špatný organizátor. Svoje spodní prádlo rozhazuji všude kolem.

De La Cour: Já mám velmi špatné nehty. Mým koníčkem je výroba vlastních šperků, na což nemůžu mít nikdy dlouhé nehty. Proto s sebou všude tahám krabičky s nalepovacími.

Irene Linders: Pravda, nebo lež? Army Of Lovers je ta nejkrásnější skupina na světě.

De La Cour: Stoprocentně!

Alexander: Otočím tu otázku na vás. Znáte snad lepší skupinu? Je snad někdo, kdo by se s námi mohl poměřovat? Ok, kdo je druhý nejkrásnější?

Irene Linders: Ok, kdo je tedy druhý nejkrásnější?

Alexander: Po nás samozřejmě dlouho nikdo není a pak Kraftwerk, to jsou roztomilí kluci.

Jean-Pierre: Ach, a pak The Bee Gees. Barry. Jejich jedinou chybičkou je, že nezapojili i mladšího bratra. Pravděpodobně byl jejich La Camilla. Ale teď už je pozdě.

Irene Linders: Kdybyste nebyli popovými hvězdami, jaké povolání byste nyní nejspíš provozovali?

Alexander: Potom bych byl politikem. To na mě opravdu zapůsobilo. Myslím, že bych získal opravdu hodně hlasů. Možná v 60, až budu mít opravdu dlouhé kotlety a vousy.

Irene Linders: A vy, Jeane-Pierre?

Alexander: Jean-Pierre by byl mým ministrem krásy.

Jean-Pierre: V jeho straně? Dobře, kdo ví. Rudá Army Of Lovers.

Irene Linders: De La Cour, naše mužské čtenáře zcela přirozeně bude zajímat, jestli jste stále singl? A jaké kvality by měli mít?

De La Cour: Ach, jsou vítáni, pokud jsou normálně hezcí a inteligentní. Bohatí už nemusejí být, já se o peníze postarám, haha. Ale musejí mít dobré vychování.

S Army Of Lovers si pro časopis HITKrant (leden 1992) povídala Irene Linders. Fotografii pořídil William Rutten.

Novinky a zprávyAktualizaceŽivotopisAlba a singlyVideokolekceFilmyDiskografieVideoklipyHitparádyČlánkyOceněníGalerieAbecední­ rejstříkDiskuzní fórumOdkazyAutor webuKontakt
 
Poslední zprávaLovers' Box je na cestě! • před déle než 7 měsíci Nové fotkyArmy Of Lovers • před déle než 5 měsíci DiskografieObsession • CD PRO−CD−5562Diskuzní fórumAlbums and singlessolfernus • před déle než 2 měsíci 
Poslední projektyBig Battle Of Egosdiskografiestránka
Signed On My Tattoostránka
ARMY OF LOVERS.CZ © Miki Hider 1992 - 2022
Web není podporovaný Stockholm Records, Universal Music, ani žádnou další společností. Obrázky, videa a texty písní jsou vlastnictvím svých původních majitelů. Web používá k optimalizaci obsahu soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich ukládáním na serveru nebo ve vašem počítači. [Souhlasím.]